Otel Wifi Hotspot ve Firewall Yazılımı

5651 Sayılı Kanuna Göre Loglama

5651 sayılı kanuna göre zaman damgası ile loglama. Loglanan verilerin FTP, Harici Disk(HDD), Windows Paylaşılan Klasöre veya panelinizden bilgisayarınıza indirme ve belirlediğiniz süreler içinde yedekleme imkanı.

Entegrasyon

Artık müşterilerinize tek tek şifre vermenize gerek yok, müşterilerinize kontrol altına alma işini hostasec bırakın sizin yerinize yapacaktır. SQL, Text, Xml,Json gibi müşteri bilgilerinizle entegre çalışır. Otomatik olarak kullanıcı adı, şifre ve kullanım süresi oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Otel programları entegredir(Elektra,sentez yazılım,sedna,odeon,fidelio,asyasoft,amonra) ve programınıza entegre edilebilir.

URL Filtreleme

Proxy yardımı ile web adreslerini ip bazlı gruplar oluşturarak engelleyebilirsiniz. Mevcut blacklist ile 100’lerce web adresi kayıtlı ve sadece seçip engellemeniz yeterli. Kendi kurallarınızı oluşturabilirsiniz.

Kontrol Panelleri

Hostasec genel yönetimi ile müşteri yönetim panelleri ayrı ayrı yetkilendirilebilmektedir. Bu sayede örneğin resepsiyon sadece müşteri oluşturma/düzenleme yetkilerine sahip olurken bilgi işlem departmanınız diğer tüm işlemlere yetkili olabilir.

VPN (Sanal Özel Ağ)

VPN ile işletmenize uzaktan Windows, Linux, Mac OS, Android ve iOS kullanan cihazlarınız ile işletme içerisindeymiş gibi bağlanabilirsiniz. Tüm trafiğiniz güvenli bağlantı yolu ile sağlandığından arada herhangi bir cihazın dinlemesi ve özel bilgilerinizi çalması mümkün değildir.

Müşteri Tanıma ve Otomatik Giriş

Müşterileriniz cihazları ile 1 defa giriş yaparlar. Hostasec oluşturulan kullanıcının süresi sonuna kadar tekrar şifre sormaz. Bu sayede müşterileriniz istedikleri anda kaliteli bir internet hizmetinin tadını çıkarırlar.

Güvenlik Duvarı

İleri seviye firewall kuralları ile internet üzerindeki tüm veri giriş çıkışını kontrol edebilir, IP adreslerini gruplayıp gruba özel trafik, layer7 uygulayabilirsiniz.

Entegrasyonlar

Elektra – sentez yazılım – sedna – odeon – fidelio – asyasoft – amonra -