Canlı Destek Sistemi

Canlı Destek Sistemi

Canlı Destek Sistemi

Kolay Kurulum

Canlı destek sistemimizin kurulum ve kullanımı sırasında hiç bir teknik bilgi gerekmez. Canlı yardım sistemimiz, tüm işlemlerin standart bir internet kullanıcısı tarafından kolaylıkla yapılabilmesi ilkesi ile tasarlanmıştır.

Özelleştirilebilir Arayüz

Canlı yardım sistemimizin sitenizdeki görünümünü sitenizin tasarımına ve tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz. Böylece sistemimiz sitenizin bir parçası olur.

 

Gelişmiş Raporlama

Sistemimizin kullanımına dair verileri, inceleyebilmeniz ve verimliliğinizi arttıracak adımlar atabilmeniz için anlaşılabilir raporlar haline getirip size sunuyoruz.

Ekipler İçin İdeal

Canlı yardım sistemimiz içerisinde dilerseniz yönetici harici operatörler tanımlayarak, kullanıcılarınıza daha etkin bir kullanıcı deneyimi sunabilirsiniz. Bu işin yönetimini ise sistemimiz halleder.

 

Üst Düzey Güvenlik

Verilerinizin ve görüşme kayıtlarınızın depolanması ile ilgili endişelenmeyin. Yüm bilgileriniz güvenli sunucularımızda yedeklenerek saklanmaktadır.

Platform Bağımsız

Web siteniz hangi teknoloji ve alt yapı ile tasarlanmış olursa olsun. Windows ya da Linux, asp, php ya da html, Wordpress ya da joomla. Canlı yardım sistemimizi tüm platformlarda sorunsuz kullanabilirsiniz.